اخبار

گلپخش اول

۲۰ آذر ۱۴۰۰

مراسم تودیع و معارفه

برگزاری مراسم تودیع و معارفه هیات مدیره شرکت گلپخش اول

 

به گزارش روابط عمومی گلپخش اول مراسم تودیع و معارفه هیات مدیره شرکت گلپخش اول، روز یکشنبه 14 آذر ماه با حضور جناب آقای دکتر سزاوار،  جمعی از معاونین محترم ایشان و مدیران گلپخش اول در گروه صنعتی  گلرنگ برگزار گردید.

در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند جناب آقای مهندس قارداشی، جناب آقای مهندس کریمی یکی از اعضای با تجربه خانواده گلپخش اول، به سمت مدیرعامل این شرکت منصوب شدند.

جناب آقای دکتر سزاوار در ابتدای این مراسم ضمن تاکید برجانشین‌پروری در سازمان، اهمیت ایجاد فضای مناسب همکاری با جوانان را یادآور شدند و اظهار داشتند: «باید دقت کرد که تفویض اختیار به جوانان متولد دهه هفتاد و حتی هشتاد اتفاق بیفتاد. چرا که سازمان برای پیشرفت مستمر و رسیدن به قله‌های موفقیت، نیاز به جوان ماندن چه از لحاظ سنی و چه از لحاظ فکری دارد»

 ادامه فرمایشات جناب آقای دکتر سزاوار

وی در ادامه این مراسم بیان داشت: جایگزینی و جایگذاری‌ها همواره باید در راستای این باشد که ما از تفکرات و اعتقاد نسل‌های نو بهره ببریم. امروزه ثروتمندترین افراد جهان جوانانی هستند که با این تفکرات نوین کارآفرین شده و ثروت های بسیاری را خلق کرده‌اند. با انتخاب جناب آقای قارداشی، به عنوان رییس هیئت مدیره سازمان گلپخش اول تاکنون جوان سازی سازمان به بهترین شکل ممکن انجام شده است و مطمئنیم این فرد مدبر و مسئولیت پذیر که اکنون سکان دار کشتی این سازمان است، آینده درخشانی برای تمامی همکاران رقم خواهد زد.

مدیرعامل گروه مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه، طی سخنان خویش ضمن گرامیداشت یاد و خاطر استاد حاج محمدکریم فضلی با یادآوری جشنی که در پایان سال 1383 در هتل تهران برگزار شده بود، جمله‌ای از بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ در آن مراسم را نقل کردند :«من هرچه بلد بودم و توانستم برای عظمت این شرکت معظم انجام دادم، امروز دیگر این سازمان در دستان شما امانت است تا به جایگاهی که سزاوار آن است برسد. امانتدار خوبی باشید»

وی اشاره داشت که در طول بیست سال ریاست این جمله همچون چراغی، راهنمای راه ما بوده است.

سخنان جناب آقای دکتر سزاوار در ادامه به نقش گلپخش اول و سایر شرکت‌های گروه صنعتی گلرنگ در  قرارگیری در فهرست 500 شرکت برتر جهان اختصاص داشت.

 

و در ادامه گوش سپردیم به فرمایشات جناب آقای مهندس قارداشی 

پس از تشویق حضار و تقدیم لوح تقدیر، جناب آقای مهندس قارداشی دقایقی به بیان دستآوردهای گلپخش اول  در پانزده سال دوره ریاست خود پرداختند. وی از سود چند صد درصدی شرکت گلپخش اول و برنامه‌های این سازمان برای رسیدن به فروش 7000 میلیاردی در پایان سال 1400 سخن گفت و مراتب تشکر خود را نسبت به بیانات و الطاف جناب آقای دکتر سزاوار اذعان داشت.

وی با تایید بیانات جناب آقای دکتر سزاوار در باب جوان پروری، جانشین‌پروری و فراهم آوردن فرصت‌ها برای نسل‌های جدید، بیان داشت: روزی که بنده به عنوان مدیر فروش تهران منتصب شدم جوانی بیست و شش ساله بودم و اطمینان استاد حاج محمدکریم فضلی به بنده بود که امروز این فرصت را برایم رقم زده تا به عنوان رییس هیئت مدیره در خدمت دوستان و همکاران عزیز باشم. از تمامی همکارانم که در طی این سال‌ها با بنده همکاری داشته و راه را برای بزرگ شدن این سازمان هموار ساختند متشکرم. قطعا این امر بدون وجود تک تک همکاران فروش، پخش و انبار اتفاق نمی‌افتاد.

در پایان مراسم، جناب آقای مهندس کریمی، مدیر عامل جدید شرکت گلپخش اول، بیان داشتند:

«حدود بیست و یک  سال پیش در چنین روزی برای اولین بار قدم به این ساختمان گذاشته و به استخدام شرکت گلپخش اول درآمدم. خرسندم که امروز توفیق خدمت در چنین جایگاه رفیعی به بنده اعطا شده و مطمئن هستم کار سختی در پیش دارم. چرا که قرارگیری در جایگاه فردی مانند مهندس قارداشی که مدیر، مدبر و محبوب دل‌ها بودند، امر بسیار دشواری است. امید دارم با یاری ایشان، دعای پدر و مادر و لطف خداوند متعال بتوانم در این نقش بهترین عملکرد را داشته باشم و به پیشرفت روزافزون گلپخش اول و گروه صنعتی گلرنگ کمک کنم. زنده باد گروه صنعتی گلرنگ"

همچنین وی در پایان صحبتها از یاری و همدلی همکاران گروه های تولیدی تشکر ویژه ای به عمل آورد و بیان داشت که بدون وجود تولید و پخش در کنار هم، هرگز این جایگاه را به دست نمی‌آوردیم.

مهندس معدن پور، مدیر منابع انسانی گلپخش اول، به رسم ادب و احترام، لوح تقدیری را به جناب مهندس قارداشی تقدیم کرده که عکسهایی از این صحنه را در ادامه مشاهده می‌فرمایید.

در ادامه چند دقیقه ای مهمان صحبت های ارزنده مدعوین و مدیران حاضر در جمع بودیم و این مراسم باشکوه با بیان چند جمله از جناب آقای دکتر سزاوار به پایان رسید:

« آینده زمانی قابل پیش‌بینی است که آن را بسازیم. نگاه ما به گلپخش اول رسیدن به سودهایی بسیار بیشتر از این اعداد است چرا که ما خود را آماده شرکت و رقابت در بازارهای بین المللی می‌بینیم. همانگونه که امروزه در افغانستان و عراق حضور داریم، قطعا می‌توانیم این بازار را گسترش داده و به جایگاه رفیع‌تری دست یابیم.»

وی در نهایت افزود: «بنده امروز در این جمع از شما قول می‌گیرم که روش مدیریتی را بهبود داده و راه های جدید و نوآورانه ای در پیش بگیرید چرا که با پیش رفتن در مسیرهای قبلی، ما نتایج همیشگی را دریافت می‌کنیم، اما خواسته ما رسیدن به نتایج خارق العاده‌ای است که قطعا با قرارگیری سکان این سازمان در دستان توانمندی که امروز معرفی شدند، این مهم میسر خواهد شد، انشالله»

مراسم تودیع و معارفه گلپخش اول، با تشکر مدیرعامل مهد سرمایه‌گذاری خاورمیانه از مدیران شعب که به شکل حضوری در جلسه حضور داشتند و همچنین مدیرانی که به شکل آنلاین در حال تماشای این مراسم بودند، به پایان رسید و در انتها لوح تقدیری به پاس زحمات جناب آقای مهندس قارداشی به ایشان تقدیم شد.

 

قابی ماندگار از این مراسم با حضور تمامی مدعوین را در ادامه مشاهده میفرمایید :

اخبار مرتبط

چهارمین پست وبلاگ ...

به گزارش روابط عمومی گلپخش اول جناب آقای مهندس کریمی مدیرعامل محترم گلپخش اول ، معاونین ، مدیران ارشد و مدیران ...

ادامه مطلب ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

سومین پست وبلاگ ...

به گزارش روابط عمومی گلپخش اول جناب آقای مهندس کریمی مدیرعامل محترم گلپخش اول ، معاونین ، مدیران ارشد و مدیران ...

ادامه مطلب ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

دومین پست وبلاگ ...

به گزارش روابط عمومی گلپخش اول جناب آقای مهندس کریمی مدیرعامل محترم گلپخش اول ، معاونین ، مدیران ارشد و مدیران ...

ادامه مطلب ۲۱ خرداد ۱۴۰۳

اولین پست وبلاگ ...

به گزارش روابط عمومی گلپخش اول جناب آقای مهندس کریمی مدیرعامل محترم گلپخش اول ، معاونین ، مدیران ارشد و مدیران ...

ادامه مطلب ۲۱ خرداد ۱۴۰۳