آشنایی با شرکت گلپخش اول

چند دهه پيش و در عنفوان جواني، پير بلند همت كارآفريني و صنعت ايران، استاد حاج محمدكريم فضلي، مسير سبز و روشني را آغاز نمود كه از پي آموختن‌ها و كوشيدن‌هاي مدام به تولد و توسعه گروه صنعتي گلرنگ انجاميد. مسير سراپا خير و بركتي كه از گذشته تا امروز و به لطف خدا تا هميشه تداوم و توسعه خواهد يافت. در ابتداي اين مسير، جواني آگاه و پرتلاش با نيت ايجاد رفاه براي هم‌ميهنانش و حركت در راه پيشرفت روزافزون كشورش، كارگاهي را راه‌اندازي نمود كه چرخ آن تنها براي خودكفايي و سربلندي مي‌چرخيد و اين فعاليت در اوائل دهه ۴۰ (ه.ش) به طور گسترده‌تر و منسجم‌تر تحت عنوان «مؤسسه توليدي و شيميايي گلرنگ» ادامه يافت.
اين كارآفرين جوان به خوبي مي‌دانست كه اگر در راه خدمت به مردم و رفع مشكلات و معضلات اجتماعي گام بردارد، رضايت خداوند بزرگ را حاصل آورده و همين امر بزرگ‌ترين سرمايه او خواهد بود... پس سال‌ها پيش خانواده بزرگ گروه صنعتي گلرنگ، با سرمايه معنوي بسيار و با سرمايه مادي اندك، نخستين گام‌هاي خود را از روي بصيرت و بينش برداشت.
اين فعاليتهاي نخستين اما محكم و هوشمندانه در اوائل دهه ۵۰ (ه.ش) به تأسيس شركت توليدي و شيميايي پاكشو انجاميد كه بعدها با مساعي بسيار همكاران از دل شركت پاكشو گروه صنعتي گلرنگ با اهدافي گسترده‌تر تولد يافت. طي اين طريق كه حقيقتاً جز با توكل به خداوند متعال، مساعي بسيار و توجه به دانش و اصحاب آن ميسر نبوده و نيست، از مهم‌ترين اهداف بنيانگذار مجموعه و به بيان ديگر خاستگاه نظري و عملي گروه صنعتي گلرنگ محسوب مي‌شود. تجربه‌ها و تلاش‌هاي پيگير طي دهه‌هاي گذشته، اينك خود را در قالب يك گروه صنعتي پرشور اما دقيق و انديشمند نمايان مي‌كند كه مي‌خواهد با حفظ و انتقال تجربه‌هاي ساليان سال خويش به شركت‌هاي نوآمده عضو، نقشي گسترده‌تر در عرصه توليد و كارآفريني ايفا نمايد.
شرکت گلپخش اول در سال ۱۳۷۹ با موضوع بازاريابي، فروش، توزيع و پخش محصولات غذايي‌، آرايشي‌و بهداشتي، در داخل و خارج از ايران، همچنين خريد، واردات و انجام هرگونه فعاليت حقوقي، مالي، اداري و بازرگاني با شماره ثبت ۱۶۷۱۲۴ تأسيس گرديده و در تاريخ ۱۸/۷/۱۳۷۹با توزيع محصولات شوينده با نام تجاري AVE رسما شروع به فعاليت نمود. گستره فعاليت اين شرکت ابتدا شهر تهران و حومه بوده و سپس با توسعه بخش فروش شهرستان‏ها، به تدريج کل کشور تحت پوشش قرار گرفت. شرکت گلپخش اول يکي‌از بزرگترين شرکت‌هاي عضو گروه صنعتي گلرنگ مي‌باشد و با استفاده از متخصصين و امکانات مناسبي که در زمينه فروش، بازاريابي و توزيع کالاهاي معتبر و بين‌المللي دارد، و به يکي ‌از بزرگترين و گسترده‌ترين شرکت‌هاي پخش محصولات FMCG در منطقه تبديل شده است.

پیام مدیر عامل شرکت گلپخش اول

مجتبی کریمی | مدیر عامل
شركت گلپخش اول سازماني پويا و پيشرو است كه اين پويايي را نشأت گرفته از نيروهاي جوان و مستعد خويش مي‏داند و با توجه به افق ديد و نقشه راه ترسيمي بر اين باور است كه جز با بهره مندی از تفكرات خلاق و ايده‏ هاي نو كه از منابع انساني كارآمد و متعهد سرچشمه مي‏گيرد نخواهد توانست اهداف تعيين‏ شده را محقق سازد . شايد بتوان گفت اولين قدم موفقيت اين است كه با ارائه اطلاعات دقيق ، كارآمد و شناخت كامل از مجموعه بستر همكاري و آشنايي با اين سازمان هر چه بيشتر فراهم گردد.
امروزه هرگونه توفيق در توسعه پايدار مشروط به توفيق در توسعه منابع انساني و اطلاع رساني مناسب خواهد بود. مديران امروز نيز نيازمند به‏ كارگيري انديشه‏ ها و ايجاد زمينه انديشيدن اعضاي سازمان خود هستند. چرا كه انديشيدن اكسير حيات‏بخش سازمان ها است. هرقدر شناخت اعضاء از سازمان ها و مجموعه هایی که در آن فعاليت مي‏كنند بيشتر باشد، به تبع، انديشه ها نيز هدايت شده و همسو با اهداف سازمان و در جهت نيل به آن خواهد بود. اين شناخت ذهن را مجهز و آماده پروراندن فكر و عقايد جديد و ابتكاري خواهد كرد.
بازديد شما از سايت شركت گلپخش اول بيانگر توجه و لطف شماست، اميدوارم اين سايت زمينه آشنايي هرچه بيشتر شما را با اصول ارزشي و اهداف گلپخش اول فراهم آورده و در روند همكاري دوسويه مثمر ثمر واقع گردد. در پايان اميد است كه اين سازمان همواره در مسير تعالي و رشد كشور عزيزمان ايران گام بردارد.