اخبار

گلپخش اول

۱۵ فروردین ۱۴۰۱ |

پیام نوروزی مدیر عامل جناب آقای مهندس کریمی

بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز ، امروز و فرداست. مجالی است برای بهتر زیستن و بهتر نگریستن.

 وقتی نگاه بهار بر دل و جانمان می تابد، از تدبیر کننده شب و روز و بی همتای   هستی بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال را در لحظات تحویل سال با همه وجود تمنّا می کنیم.


سال 1401 را در حالی آغاز می کنیم که در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همّت همکاران صدیق و ساعی و نیز با همراهی مشتریان گرانقدر ، شاهد دستاوردهای قابل توجهی از جمله ورود به بازار سرمایه و کسب رتبه دوم در بین شرکت های پخش کشور،بوده ایم . امید داریم که در ادامه مسیر، روند رو به رشد خود را  هر سال به پشتوانه همه عزیزان ادامه دهیم.

به تأسی از سخن ارزشمند  بنیانگذار فقید گروه صنعتی گلرنگ؛ استاد فرزانه حاج محمد کریم فضلی که فرمودند توانمندی نیروهای متخصص معجزه می کند، برآنیم تا با بهره گیری از سرمایه های انسانی کارآمد و با تجربه، استفاده از کلیه منابع و امکانات موجود، تکریم همکاران با سابقه، تشویق خلاقیت، ارتقا و بهبود ساختار سازمانی وگسترش بازارهای تحت پوشش،  به گونه ای عمل نمائیم تا سطح رضایتمندی بیشتری  برای کلیه ذینفعان به ارمغان آوریم.

 

ضمن عرض تبریک و شادباش برای همه هموطنان،به ویژه همکاران گرانقدرم، دست تک تک شما را به گرمی می فشارم و در آستانه سال نو  از تلاش، همدلی و همراهی یکایک شما، سرمایه های واقعی  شرکت گل پخش اول و خانواده های همراه و فداکار شما، تشکر و قدردانی نموده و  از درگاه احدیّت برای شما بزرگواران سلامتی، عزت، سربلندی، آرامش و اقتدار مسئلت دارم.

اميدوارم با اتکا به عنایت حضرت دوست، در کنار شما گرامیان موفقیت های بیشماری را برای مجموعه گل پخش اول رقم زنیم.

اخبار مرتبط

مراسم تودیع جناب آقای مهندس کاتبی و ...

مراسم تودیع با حضور رئیس محترم هیات مدیره جناب ...

ادامه مطلب ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

همایش شیراز ...

  به گزارش روابط عمومی گلپخش اول جناب آقای مهندس کریمی مدیرعامل محترم گلپخش اول ...

ادامه مطلب ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

گلپخش اول وارد بورس شد ...

گلپخش اول وارد بورس شد به گزارش روابط عمومی و امور بین ­الملل شرکت ...

ادامه مطلب ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

بیست وچهارمین دوره رتبه‌بندی صد شرکت برتر ...

بیست وچهارمین دوره رتبه‌بندی صد ...

ادامه مطلب ۱۰ بهمن ۱۴۰۰