اخبار

گلپخش اول

۲۷ دی ۱۳۹۳ |

دوره آموزش كامل نرم‌افزار فروش الكترونيكي (آسه) برگزار شد

دوره آموزش كامل نرم‌افزار فروش الكترونيكي با همكاري شركت سامان پژواك آسه با حضور رؤسا و سرپرستان فروش شعب منطقه يك و دو شركت گلپخش اول در تاريخ 24 مرداد ماه 93 در سالن كنفرانس گروه صنعتي گلرنگ برگزار گرديد.
اين دوره آموزشي كه به منظور آشنايي روسا و سرپرستان فروش شعب با فيلدها و قسمت‌هاي جديد ورژن 2.8 نرم‌افزار فروش الكترونيكي صورت گرفت، با تدريس مهندس يوسفي كارشناس شركت آسه برگزار شد.
در ابتداي اين دوره مهندس درويشي مديريت شعب منطقه دو و دكتر جوان جعفري مديريت سيستم‌ها و IT مطالبي را در مورد دوره جاري و نقش و اهميت فروش در شركت بيان داشتند.
در ادامه مدرس دوره عنوان داشت كه يك رئيس و سرپرست موفق بايد هر لحظه از موقعيت و نحوه سفارش‌گيري فروشنده خود اطلاع داشته باشد.
در سيستم جديد فيلدهاي جديدي از قبيل «نقشه و مسيربندي حوزه فروش»، «ايجاد يك مشتري جديد»، «نحوه ارائه محصولات شركت به مشتريان»، «ارسال آفلاين سفارشات از طرف فروشنده به سرپرست» و... ارائه گرديد.
گفتني است پيشرفت و تحولات سريع علم و تكنولوژي همراه با تحولات وسيع فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي ايجاب مي‌كند كه نيروي انساني شاغل در سازمان‌ها به عنوان مهم‌ترين عامل توسعه يك سازمان، به منظور همگامي و همراهي با تحولات مذكور، اكتفاي چنداني به آموزش‌هاي قبل و بدو خدمت خود ننمايند و با استفاده از فرصت‌ها و شركت در دوره‌هاي آموزشي ضمن خدمت بتوانند به عنوان عنصري فعال و مؤثر در جهت تحقق اهداف خود و سازمان، نقش لازم را ايفا نمايند.
در همين راستا واحد آموزش و توسعه منابع انساني شركت گلپخش اول اقدامات لازم براي برگزاري دوره‌هاي آموزشي متناسب با نياز كاركنان و به‌خصوص تيم فروش را برنامه‌ريزي نموده است.

اخبار مرتبط

جشنواره آدامس سحرآمیز بایودنت ...

جشنواره آدامس سحرآمیز بایودنت آغاز ...

ادامه مطلب ۲ اسفند ۱۳۹۵

دوره آموزشي مهارتي مباحث انبار و پخش ...

سومين دوره از دوره‌هاي آموزشي تخصصي/ مهارتي مباحث انبار و پخش، ويژه مسئولين ...

ادامه مطلب ۲۷ دی ۱۳۹۳

دریافت گواهی‌نامه ISO DIS9001:2015 از سوی گلپخش ...

شرکت گلپخش اول به عنوان اولین شرکت ایرانی و با هدف آمادگی حضور موثر ...

ادامه مطلب ۲۷ دی ۱۳۹۳

دوره آموزشي آشنايي با استاندارد ISO 9001-2015 ...

دوره آشنايي با استاندارد ISO 9001- 2015 در جهت سيستمي كردن فرايندهاي شركت گلپخش ...

ادامه مطلب ۲۷ دی ۱۳۹۳