پاکشو

معرفی

گروه صنعتی پاکشو (سهامی عام) در سال ۱۳۵۱ با سرمایه فکری، مادی و معنوی آقای حاج محمدکریم فضلی و به مدد تلاش و کوشش‌های شبانه روزی وی و جمعی از مهندسین و متخصصین ایرانی و عده‌ای از همراهانش بنیان گذاشته شد. پاکشو با به کارگیری دانش فنی روز و همکاران متخصص و دلسوز خود، در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشتاز و نوآور در صنعت شوینده ایران مطرح است و از آن می‌توان به‌عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های بخش خصوصی ایران در زمینه مواد شوینده، بهداشتی و آرایشی نام برد.

تولیدات این شرکت در بازار ایران و نزد مصرف‌کنندگان ایرانی جایگاه ویژه‌ای دارد و در عین حال به بازار سایر کشورهای جهان نیز راه یافته است.


چشم انداز

شناخته شدن به عنوان یکی از ۱۰۰ شرکت برتر ارائه دهنده محصولات و خدمات در زمینه سلامت، بهداشت و زیبایی در جهان.


ماموریت

پاکشو به عنوان یک برند قوی و معتبر با احترام به سلایق و نیاز مشتریان خود و با حرکت در راستای منافع تمامی ذینفعان می‌کوشد با اتکاء به سرمایه انسانی نوآور، خلاق، ماهر و دانش محور خود و استفاده از تکنولوژی‌های نوین و با سرمایه‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه و مدیریت کارآمد بر زنجیره تامین با خلق برندهای جدید، محصولات و خدمات متنوع، متمایز و با کیفیت مورد نیاز مشتریان محترم، امکان انتخاب محصولات و خدمات حامی سلامت، بهداشت و زیبایی را برای عموم افراد فراهم آورد.